Case Logic Berkeley Plus batoh na 15,6" notebook a 10" tablet (tmavo sivá)

Katalogový kód: CL-BPCA115K
Či už váš deň zahŕňa školu, zamestnane, telocvičňu, schôdzku alebo kombináciu všetkého, tento viacúčelový batoh Vás nesklame. Samostatný oddiel pre 15,6“ notebook a vrecko pre tablet plus miesto na ...príslušenstvo usporiada všetku elektroniku po ruke. Veľkým zipsom sa otvára priestor pre knihy, dokumenty alebo oblečenie a skryté vrecko pre bezpečné uloženie cenností nájdete na chrbte v bedrovej časti. Tento batoh ponúka štýlové kompaktné riešenie mať všetko, čo potrebuje pri sebe. Samostatný oddiel pre 15,6“ notebook. Vrecko pre tablet. Odklopná predná stena pre pohodlný prístup do hlavného priestoru. Skryté bezpečnostné vrecko v spodnej časti chrbta pre drobné cennosti. Inovovaný organizér s asymetrickou výškou jednotlivých vreciek pre uloženie elektroniky, školných a pracovných potrieb rôznych veľkostí a s praktickým vreckom pre tužky, perá zvýrazňovače a písacie potreby obecne. Vysoko pohyblivé ramenní popruhy sa prispôsobia vášmu telu, aby netlačili alebo nedreli. Odnímateľný hrudný popruh pomôže lepšiemu rozložení hmotnosti plného batohu, ale pokiaľ ho nepotrebuje, môžete ho dať preč, aby neprekážal. Veľké zipsy s hladkým chodom poskytujú pohodlný prístup a umožňujú zaistenie zámkom s lankom, ktoré sa používajú na kufre. Bočné sieťové vrecká na fľašu, dáždnik a podobne. Dve uchá, horné a dolné pre ľahšie uloženie do police na hlavou či už vo vlaku, autobuse alebo lietadle. Pevný polyester odolá aj náročným neustále sa meniacim podmienkam. Farba: tmavo sivá Materiál: polyester Vonkajšie rozmery: 36,0 x 31,0 x 46,0 cm Vnútorné rozmery: 25,0 x 3,5 x 38,6 cm Objem: 27 l Hmotnosť: 0,88 kg Záruka: 25 rokov
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 7.4.2020
59,99 €
43,24 €
36,03 € bez DPH
Ušetríte
17,00 €
Case Logic Berkeley Plus batoh na 15,6" notebook a 10" tablet (tmavo sivá)
Ať už váš den zahrnuje školu, zaměstnání, tělocvičnu, schůzku nebo kombinaci všeho, tento víceúčelový batoh Vás nezklame. Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook a kapsa pro tablet plus místo na příslušenství uspořádá veškerou elektroniku po ruce. Velkým zipem se otevírá hlavní komora pro knihy, dokumenty nebo oblečení a skrytou kapsu pro bezpečné uložení cenností najdete na zádech v bederní části. Tento batoh nabízí stylové kompaktní řešení mít vše, co potřebuje při sobě.

 • Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook.
 • Kapsa pro tablet.
 • Odklopná přední stěna pro pohodlný přístup do hlavního prostoru.
 • Skrytá bezpečnostní kapsa ve spodní části zad pro drobné cennosti.
 • Inovovaný organizér s asymetrickou výškou jednotlivých kapes pro uložení elektroniky, školních a pracovních potřeb různých velikostí a s praktickou kapsou pro tužky, pera zvýrazňovače a psací potřeby obecně.
 • Vysoce pohyblivé ramenní popruhy se přizpůsobí vašemu tělu, aby netlačily nebo nedřely.
 • Odnímatelný hrudní popruh pomůže lepšímu rozložení hmotnosti plného batohu, ale pokud ho nepotřebuje, můžete jej sundat, aby nepřekážel.
 • Velké zipy s hladkým chodem poskytují pohodlný přístup a umožňují zajištění zámkem s lankem, které se používá na kufry.
 • Boční síťové kapsy na lahev, deštník a podobně.
 • Dvě ucha, horní a spodní pro snazší uložení do přihrádky na hlavou ať již ve vlaku, autobuse či letadle.
 • Bytelný polyester odolá i náročným neustále se měnícím podmínkám.

Barva: tmavě šedá
Materiál: polyester
Vnější rozměry: 36,0 x 31,0 x 46,0 cm
Vnitřní rozměry: 25,0 x 3,5 x 38,6 cm
Objem: 27 l
Hmotnost: 0,88 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žiadne dokumenty

Pridať komentár

 • Farba: tmavo-sivá
 • Uhlopriečka: 15-16
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk
© Solidny obchod.sk, 2017