Case Logic Evolution Plus batoh na 15,6" notebook a tablet (čierna)

Katalogový kód: CL-BPEP115K
Či už vyrazíte na každodennú cestu do roboty alebo na jednodenný výlet s prenocovaním, tento batoh so zameraním na pohodlie a funkčnosť s citom pre techniku vám bude kryť chrbát. Outdoorom-inšpirova...ný vzhľad spoločne s praktickými prvkami pre každodenné využitie osloví novú generáciu ľudí pracujúcu v kanceláriách. Samostatný oddiel pre 15,6“ notebook a samostatné vrecko v hlavnom oddiely pre 10“ tablet alebo iPad Rýchlo prístupné horné vrecko na zips pre pohodlné uloženie okuliarov alebo mobilného telefónu. Dvojité chrbtové bedrové polstrovanie slúži ako „pašerácke“ vrecko na cenné drobnosti. Do priestorného hlavného oddielu sa vojde všetka každodenná výbava až po šaty na prezlečenie. Predné kapsa obsahuje organizér pre prehľadné usporiadanie drobného každodenného príslušenstva. Nenápadné a pritom rýchlo prístupné predné vrecko ako stvorené pre lístok, papierové vreckovky, balíček žuvačiek apod. Istiaci popruh na chrbte batohu ide ľahko prevliecť cez teleskopickú rukoväť pojazdného cestovného kufra. Sieťované bočné vrecko je dostatočne veľké, aby sa doňho vošla fľaša s vodou. Do druhého bočného vrecka tento raz na zips môžete umiestiť svoj MP3 prehrávač a kábel od slúchadiel pretiahnuť bez obáv von. Dva robustné prípojné body pre pripevnenie karabín. Dve uchá, horné a dolné výrazne uľahčujú manipuláciu s batohom najme pri ukladaní do batožinového priestoru nad hlavou. Farba: čierna Materiál: nylon Vonkajšie rozmery: 33,0 x 31,5 x 45,0 cm Vnútorné rozmery: 26,7 x 4,4 x 38,5 cm Objem: 30 l Hmotnosť: 0,9 kg
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 17.6.2021
64,99 €
46,85 €
39,04 € bez DPH
Ušetríte
18,00 €
Case Logic Evolution Plus batoh na 15,6" notebook a tablet (čierna)
Ať již vyrazíte na každodenní cestu do zaměstnání nebo na jednodenní výlet s přenocováním, tento batoh se zaměřením na pohodlí a funkčnost s citem pro techniku vám bude krýt záda. Outdoorem-inspirovaný vzhled společně s praktickými prvky pro každodenní využití osloví novou generaci lidí pracujících v kancelářích.

 • Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook a samostatná kapsa v hlavním oddílu pro 10“ tablet nebo iPad*
 • Rychle přístupná horní kapsa na zip pro pohodlné uložení brýlí nebo mobilního telefonu.
 • Dvojité zádové bederní polstrování slouží jako „pašerácká“ kapsa na cenné drobnosti.
 • Do prostorného hlavního oddílu se vejde veškerá každodenní výbava až po šaty na převlečení.
 • Přední kapsa obsahuje organizér pro přehledné uspořádání drobného každodenního příslušenství.
 • Nenápadná a přitom rychle přístupná přední kapsa jako stvořená pro jízdenku, papírové kapesníky, balíček žvýkaček apod.
 • Jistící popruh na zádech batohu lze snadno převléci přes teleskopické madlo pojízdného cestovního kufru.
 • Síťovaná boční kapsa je dostatečně velká, aby se do ní vešla láhev s vodou. Do druhé boční kapsy tentokráte na zip můžete umístit svůj MP3 přehrávač a kabel od sluchátek protáhnout bez obav ven.
 • Dva robustní přípojné body pro připevnění karabin.
 • Dvě ucha, horní a spodní výrazně usnadňují manipulaci s batohem zejména při ukládání do zavazadlového prostoru nad hlavou.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 33,0 x 31,5 x 45,0 cm
Vnitřní rozměry: 26,7 x 4,4 x 38,5 cm
Objem: 30 l
Hmotnost: 0,9 kg
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žiadne dokumenty

Pridať komentár

 • Farba: čierna
 • Uhlopriečka: 15-16
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk
© Solidny obchod.sk, 2017