Case Logic Luminosity™ fotobatoh na DSLR (čierna)

Katalogový kód: CL-DSB101K
Luminosity™ - elegantný all-in-one športový fotobatoh. Mäkko polstrované, priedušné ramenné popruhy aj bedrový pás sa dokonale prispôsobí, aby Vám batoh skvele sedel a zaistil maximálne pohodlie. Ti...cho nastaviteľný deliaci „snake divider“ systém ponúka jednou rukou prispôsobiteľné riešenie pre organizáciu a uloženie DSLR fotoaparátu, 3-6 ďalších objektívov, blesku a príslušenstva. Prístup zadnou stenou je veľmi pohodlný a pre rýchle vytiahnutie fotoaparátu s objektívom slúži horné veko na zips, zatiaľ čo drahocenná technika zostáva k bezpečí pripravená na cestu. Nastaviteľné steny, priečky a zabezpečovacie pásy zaisťujú špeciálny úložný priestor pre DSLR fotoaparát, 3-6 ďalších objektívov, blesk a príslušenstvo. Unikátny, patentovaný deliaci „snake divider“ systém umožňuje prispôsobiť úložný priestor pre fotoaparát a príslušenstvo jednou rukou - jednoducho posuňte posuvný pás, aby ste si vytvorili viac priestoru alebo pásom obopnite jednotlivé objektívy a tak zaistíte 360° ochranu. Zadný prístup k úložnému priestoru udržuje výbavu v bezpečí a pri otvorení poskytuje akúsi pracovnú plochu v teréne. Vnútorný organizér obsahuje elastické vrecká na pamäťové karty a filtre, vode odolné vrecko na čistiacu súpravu, batérie alebo ďalšie príslušenstvo aj vrecko na zips pre váš iPad®. Horné predné veko na zips poskytuje rýchly, plný prístup k fotoaparátu s nasadeným objektívom a vnútorné vrecko je užitočná pre krytku objektívu alebo čistiacu utierku na optiku. Priestorný predný organizér slúži pre bezpečné uloženie peňaženky, telefónu a ďalších položiek, ktoré nesúvisia s fotografovaním. Silne polstrované, ramenné popruhy aj zadný panel z priedušnej sieťoviny zaisťujú pohodlné nosenie. Pohodlný, polstrovaný bedrový pás a nastaviteľný hrudný popruh rozložia váhu celého nákladu pre maximálny komfort. Masívne horné a dolné uchá uľahčujú dvíhanie a manipuláciu. V bočnou vrecku je fľaša s vodou na dosah. Nastaviteľné bočné popruhy pre uchytenie monopodu alebo statívu z hypalonu zabraňujúcemu vykĺznutiu. Snímateľná pláštenka chráni batoh pred nepriazňou počasí. Ak nie je potreba, môže byť zložená vo zvláštnom vrecku zaistená suchým zipsom. Ak je ušpinená, ide ju celú dať dolu a vyčistiť. Čistiaca utierka z mikro vlákna na optiku je súčasťou dodávky. Farba: čierna Materiál: nylon Vonkajšie rozmery: 26,5 x 23,0 x 43,5 cm Vnútorné rozmery: 23,0 x 12,0 x 43,0 cm Hmotnosť: 1,5 kg Záruka: 25 rokov
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 30.1.2020
119,99 €
86,50 €
72,08 € bez DPH
Ušetríte
34,00 €
Poštovné
ZADARMO
Case Logic Luminosity™ fotobatoh na DSLR (čierna)
Luminosity™ - elegantní all-in-one sportovní fotobatoh. Měkce polstrované, prodyšné ramenní popruhy i bederní pás se dokonale přizpůsobí, aby Vám batoh skvěle padnul a zajistil maximální pohodlí. Tiše nastavitelný přepážkový „snake divider“ systém nabízí jednou rukou přizpůsobitelné řešení pro organizaci a uložení DSLR fotoaparátu, 3-6 dalších objektivů, blesku a příslušenství. Přístup zadní stěnou je velmi pohodlný a pro rychlé vyjmutí fotoaparátu s objektivem slouží horní víko na zip, zatímco drahocenná technika zůstává k bezpečí připravena na cestu.

 • Nastavitelné stěny, příčky a zabezpečovací pásy zajišťují speciální úložný prostor pro DSLR fotoaparát, 3-6 další objektivy, blesk a příslušenství.
 • Unikátní, patentovaný přepážkový „snake divider“ systém umožňuje přizpůsobit úložný prostor pro fotoaparát a příslušenství jednou rukou - jednoduše posuňte posuvný pás, abyste si vytvořili více prostoru nebo pásem obepněte jednotlivé objektivy a tak zajistíte 360° ochranu.
 • Zadní přístup k úložnému prostoru udržuje výbavu v bezpečí a při otevření poskytuje jakousi pracovní plochu v terénu.
 • Vnitřní organizér obsahuje elastické kapsy na paměťové karty a filtry, vodě odolnou kapsu na čisticí soupravu, baterie nebo další příslušenství i kapsu na zip pro váš iPad®.
 • Horní přední víko na zip poskytuje rychlý, plný přístup k fotoaparátu s nasazeným objektivem a vnitřní kapsa je užitečná pro krytku objektivu nebo čistící utěrku na optiku.
 • Prostorný přední organizér slouží pro bezpečné uložení peněženky, telefonu a dalších položek, které nesouvisejí s fotografováním.
 • Silně polstrované, ramenní popruhy i záda z prodyšné síťoviny zajišťují pohodlné nošení.
 • Pohodlný, polstrovaný bederní pás a nastavitelný hrudní popruh rozloží váhu celého nákladu pro maximální komfort.
 • Masivní horní a dolní madla usnadňují zvedání a manipulaci.
 • V boční kapse je láhev s vodou na dosah.
 • Nastavitelné boční popruhy pro uchycení monopodu nebo stativu z hypalonu zabraňujícímu vyklouznutí.
 • Snímatelná pláštěnka chrání batoh před nepřízní počasí. Pokud není potřeba, může být složena ve zvláštní kapse zajištěna suchým zipem. Je-li ušpiněna, lze ji zcela sejmou a vyčistit.
 • Čistící utěrka z mikrovlákna na optiku je součástí dodávky.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 26,5 x 23,0 x 43,5 cm
Vnitřní rozměry: 23,0 x 12,0 x 43,0 cm
Hmotnost: 1,5 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žiadne dokumenty

Pridať komentár

 • Farba: čierna
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk
© Solidny obchod.sk, 2017