Case Logic Luminosity™ kompaktný jednoramenný fotobatoh (čierna)

Katalogový kód: CL-DSS101
Tento funkčný kompaktný jednoramenný batoh pre digitálnu zrkadlovku, dostatočne športový na výlety a efektívny do mesta by mal byť súčasťou výbavy každého fotografa na jeho potulkách. S nastaviteľný...mi deliacimi stenami a svetle modrým interiérom bude hračka upraviť a zorganizovať priestor pre vašu kompaktnú zrkadlovku aj s 1-2 objektívmi alebo bleskom a ďalším príslušenstvom. Jednoramenné prevedenie vám umožní rýchly prístup k obsahu celého batohu bez nutnosti dávať batoh dolu z pliec a vďaka pohodliu silne polstrovanej a sieťovanej zadnej steny a ramenného popruhu, ktoré poskytujú ergonomickú podporu pri nosení v každej polohe, to ani nebudete chcieť. Hlavný oddiel s nastaviteľnými priečkami pojme kompaktnú zrkadlovku alebo kompaktný fotoaparát s vymeniteľnými objektívmi, 1-2 objektívy alebo blesk a príslušenstvo. Jednoramenné prevedenie umožňuje rýchly a bezpečný prístup k fotografickej výbave a poskytuje aj základnú pracovnú plochu. Samostatný oddiel do ktorého se vojde iPad mini. Zvláštne vrecká pre pamäťové karty. Horný oddiel na zips pre osobné veci ako je mobilný telefón, olovrant, slnečné okuliare a s vnútorným vreckom na zips, ktoré je ideálne pre peňaženku alebo doklady. Ergonomické prevedenie kombinuje silne polstrovanú zadnú stenu a široký ramenný popruh potiahnuté vzdušnou sieťovinou aby poskytovali maximálne pohodlie v každej polohe. Doplňujúci stabilizační pásik zo sponou zaisťuje ramenný popruh, pomáha lepšie rozložiť hmotnosť fotografické výbavy a fixuje batoh na chrbte pri aktívnom pohybe (ak nie je stabilizačný pásik používaný, ide ho zmotať a ukryť) Veľké pútko na hlavnom popruhu uľahčuje pretiahnutie batohu dopredu a slúži zároveň ako prípojný bod pre karabínu. Na stranu batohu ide pomocou nekĺzavej hypalonovej pásky pripevniť kompaktný monopod alebo malý statív. Pláštenka dobre prilieha batohu a chráni ho pred prírodnými živlami (k uložení pláštenky slúži k tomu určené vrecko na spodnej strane batohu) Farba: čierna Materiál: nylon Vonkajšie rozmery: 23,0 x 20,0 x 38,0 cm Vnútorné rozmery: 17,0 x 13,0 x 24,0 cm Hmotnosť: 0,27 kg Záruka: 25 rokov
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 7.4.2020
79,99 €
57,67 €
48,06 € bez DPH
Ušetríte
22,00 €
Case Logic Luminosity™ kompaktný jednoramenný fotobatoh (čierna)
Tento funkční kompaktní jednoramenný batoh pro digitální zrcadlovku, dostatečně sportovní na výlety a efektivní do města by měl být součástí výbavy každého fotografa na jeho toulkách. S nastavitelnými dělícími stěnami a světle modrým interiérem bude hračka upravit a zorganizovat prostor pro vaši kompaktní zrcadlovku i s 1-2 objektivy nebo bleskem a dalším příslušenstvím. Jednoramenné provedení vám umožní rychlý přístup k obsahu celého batohu bez nutnosti sundávat batoh z ramene a díky pohodlí silně polstrované a síťované zadní stěny a ramenního popruhu, které poskytují ergonomickou podporu při nošení v každé poloze, to ani nebudete chtít.

 • Hlavní oddíl s nastavitelnými přepážkami pojme kompaktní zrcadlovku nebo kompaktní fotoaparát s vyměnitelnými objektivy, 1-2 objektivy nebo blesk a příslušenství.
 • Jednoramenné provedení umožňuje rychlý a bezpečný přístup k fotografické výbavě a poskytuje i základní pracovní plochu.
 • Samostatný oddíl do kterého se vejde iPad mini.
 • Zvláštní kapsy pro paměťové karty.
 • Horní oddíl na zip pro osobní věci jako je mobilní telefon, svačina, sluneční brýle a s vnitřní kapsou na zip, která je ideální pro peněženku nebo doklady.
 • Ergonomické provedení kombinuje silně polstrovanou zadní stěnu a široký ramenní popruh potažené vzdušnou síťovinou aby poskytovaly maximální pohodlí v každé poloze.
 • Doplňující stabilizační pásek se sponou zajišťuje ramenní popruh, pomáhá lépe rozložit hmotnost fotografické výbavy a fixuje batoh na zádech při aktivním pohybu (není-li stabilizační pásek používán, lze je smotat a skrýt)
 • Velké poutko na hlavním popruhu usnadňuje přetažení batohu dopředu a slouží zároveň jako přípojný bod pro karabinu.
 • Na stranu batohu lze pomocí neklouzavého hypalonového pásku připevnit kompaktní monopod nebo malý stativ.
 • Pláštěnka dobře přiléhá batohu a chrání jej před přírodními živly (k uložení pláštěnky slouží k tomu určená kapsa na spodní straně batohu)

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 23,0 x 20,0 x 38,0 cm
Vnitřní rozměry: 17,0 x 13,0 x 24,0 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žiadne dokumenty

Pridať komentár

 • Farba: čierna
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk
© Solidny obchod.sk, 2017