Case Logic Luminosity™ puzdro na fotoaparát (čierna)

Katalogový kód: CL-DSH101
V nadväznosti na elegantný športový rad foto brašien Luminosity™ prichádza aj toto priamočiare foto puzdro s trvale rýchlym prístupom k vašej výbave. Chráňte svoj systémový kompaktný fotoaparát s vy...meniteľnými objektívmi alebo kompaktnú zrkadlovku aj s objektívom v tomto ľahko prístupnom puzdre s horným vkladaním. Vnútorné vrecká slúžia k uloženiu drobného príslušenstva a odnímateľný ramenný popruh vám umožňuje bezpečne nosiť puzdro cez rameno alebo iba v ruke za ucho. Pojme kompaktný systémový fotoaparát s vymeniteľným objektívmi alebo malú zrkadlovku so základným objektívom. Jemná svetle modrá nylexová výstelka chráni povrch hardvéru a vďaka kontrastu s obvykle čiernym fotografickým príslušenstvom ide vnútri puzdra všetko rýchlo nájsť. Vnútorné otvorené vrecko pre krytku objektívu alebo nabíjačku. Vrecko na zips vo veku slúži pre uloženie drobného foto príslušenstva ako utierka z mikro vlákna na optiku. Tzv. „parkovanie“ jazdca vnútorného zipsu chráni pred poškrabaním citlivého povrchu uloženého fotoaparátu. Dodávaná pláštenka slúži ako účinná ochrana pred silným dažďom (ak nie je používaná je možné ju zložiť do špeciálneho k tomu určenému vrecka). Odnímateľný nastaviteľný ramenný popruh a ucho pre pohodlné prenášanie. Farba: čierna Materiál: nylon Vonkajšie rozmery: 17,5 x 13,0 x 18,0 cm Vnútorné rozmery: 10,0 x 9,0 x 14,0 cm Hmotnosť: 0,22 kg Záruka: 25 rokov
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 1.3.2021
31,99 €
23,07 €
19,23 € bez DPH
Ušetríte
9,00 €
Case Logic Luminosity™ puzdro na fotoaparát (čierna)
V návaznosti na elegantní sportovní řadu foto brašen Luminosity přichází i toto přímočaré foto pouzdro s trvale rychlým přístupem k vaší výbavě. Chraňte svůj systémový kompaktní fotoaparát s vyměnitelnými objektivy nebo kompaktní zrcadlovku i s objektivem v tomto snadno přístupném pouzdru s horním vkládáním. Vnitřní kapsy slouží k uložení drobného příslušenství a odnímatelný ramenní popruh vám umožní bezpečně nosit pouzdro přes rameno nebo pouze v ruce za ucho.

  • Pojme kompaktní systémový fotoaparát s výměnnými objektivy nebo malou zrcadlovku se základním objektivem.
  • Jemná světle modrá nylexová výstelka chrání povrch hardware a díky kontrastu s obvykle černým fotografickým příslušenstvím lze uvnitř pouzdra vše rychle nalézt.
  • Vnitřní otevřená kapsy pro krytku objektivu nebo nabíječku.
  • Kapsa na zip ve víku slouží pro uložení drobného fotopříslušenství jako utěrka z mikrovlákna na optiku.
  • Tzv. „parkování“ jezdce vnitřního zipu chrání před poškrabáním citlivého povrchu uloženého fotoaparátu.
  • Dodávaná pláštěnka slouží jako účinná ochrana před vydatným deštěm (pokud není používána lze ji složit do speciální k tomu určené kapsy).
  • Odnímatelný nastavitelný ramenní popruh a ucho pro pohodlné přenášení.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 17,5 x 13,0 x 18,0 cm
Vnitřní rozměry: 10,0 x 9,0 x 14,0 cm
Hmotnost: 0,22 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
  • Žiadne dokumenty

Pridať komentár

  • Farba: čierna
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk
© Solidny obchod.sk, 2017