Case Logic Notion batoh na notebook 17,3" (čierna)

Katalogový kód: CL-NOTIBP117K
Prémiový batoh na notebook s penovou protinárazovou dvoj vrstvou ochranou, veľkorysým úložným priestorom a premysleným usporiadaním pre život na cestách. Uložte svoj 17,3“ notebook v samos...tatnom oddiele s penovou protinárazovou EVA výstelkou a zvýšenou ochranou. Priestorný hlavný oddiel s členenými zasúvacími vreckami na tablet, dokumenty alebo papiere a s bezpečným sieťovinovým vreckom na zips pre káble a príslušenstvo. Veľkorysý organizačný panel so zabezpečeným vrecko na zips, s niekoľkými vreckami pre drobnú elektroniku, na káble alebo iné príslušenstvo, alebo vizitky, pútka na písacie potreby a prívesky na kľúče. Ucho lemované mäkkým džersejom, silne polstrované ramenné popruhy a prešívaný zadný panel so sieťovinou poskytujú pohodlné nosenie. Vrecko na zips na prednej strane batohu s rýchlym prístupom poskytuje praktický priestor pre ukladanie drobných predmetov na cestách. PU tiahla zipsov sú tiché a pri preprave necinkajú. Odolný deniérový polyester 1680, moderný materiál zdôrazňujúci keprový vzor a PU lemovanie sa kombinujú v tomto štýlovom batohu. Svetlé vnútorné polstrovanie zvyšuje viditeľnosť a uľahčuje prístup k obsahu. Priechodný popruh na pripevnenie k teleskopickej rukoväti cestovnej batožiny. Bočné vrecká na zips sa dajú roztiahnuť tak, aby sa do nich zmestila fľaša s vodou, alebo môžu slúžiť ako bezpečné úložisko sieťového adaptéra. Nastaviteľný hrudný popruh stabilizuje batoh pri väčšom zaťažení. Farba: čierna Materiál: nylon Vonkajšie rozmery: 31,0 x 20,0 x 48,0 cm Priestor pre notebook: 42,4 x 2,7 x 29,2 cm Objem: 29,5 l Hmotnosť: 0,98 kg
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 24.1.2022
79,99 €
62,92 €
52,43 € bez DPH
Ušetríte
17,00 €
Case Logic Notion batoh na notebook 17,3" (čierna)
Prémiový batoh na notebook s pěnovou protinárazovou dvouvrstvou ochranou, velkorysým úložným prostorem a promyšleným uspořádáním pro život na cestách.

 • Uložte svůj 17,3“ notebook v samostatném oddílu s pěnovou protinárazovou EVA výstelkou a zvýšenou ochranou.
 • Prostorný hlavní oddíl s členěnými zasouvacími kapsami na tablet, dokumenty nebo papíry a s bezpečnou síťovinovou kapsou na zip pro kabely a příslušenství.
 • Velkorysý organizační panel se zabezpečenou kapsou na zip, s několika kapsami pro drobnou elektroniku, na kabely nebo jiné příslušenství, či vizitky, poutka na psací potřeby a přívěsky na klíče.
 • Ucho lemované měkkým žerzejem, silně polstrované ramenní popruhy a prošívaný zadní panel se síťovinou poskytují pohodlné nošení.
 • Kapsa na zip na přední straně batohu s rychlým přístupem poskytuje praktický prostor pro ukládání drobných předmětů na cestách.
 • PU táhla zipů jsou tichá a při přepravě necinkají.
 • Odolný deniérový polyester 1680, moderní materiál zdůrazňující keprový vzor a PU lemování se kombinují v tomto stylovém batohu.
 • Světlé vnitřní polstrování zvyšuje viditelnost a usnadňuje přístup k obsahu.
 • Průchozí popruh pro připevnění k teleskopickému madlu cestovního zavazadla.
 • Boční kapsy na zip se dají roztáhnout tak, aby se do nich vešla láhev s vodou, nebo mohou sloužit jako bezpečné úložiště síťového adaptéru.
 • Nastavitelný hrudní popruh stabilizuje batoh při větším zatížení.

Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 31,0 x 20,0 x 48,0 cm
Prostor pro notebook: 42,4 x 2,7 x 29,2 cm
Objem: 29,5 l
Hmotnost: 0,98 kg
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
 • Žiadne dokumenty

Pridať komentár

 • Farba: čierna
 • Uhlopriečka: 17
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk