Case Logic Profesionálne puzdro pre akčnú kameru (čierna)

Katalogový kód: CL-SLRC208
Robustné, ochranné puzdro navrhnuté tak, aby udržalo krok s Vašou dobrodružnou strakou. Hodí sa pre GoPro, 3-way držiak, diaľkové ovládanie, úchyty a príslušenstvo. Kompatibilné s 1 akčnou ...kamerou, ako je GoPro, príslušenstvom veľkosti až 3-way držiaka, diaľkového ovládania a ďalšieho príslušenstva. Ochrana kamery oddelením od príslušenstva nastaviteľnou, polstrovanou deliacou stenou. Vrecko na zips a sieťované vrecká pre uloženie príslušenstva a doplnkov. Vode odolné DURABASE dno ponúka ochranu ale aj stabilitu od základu. Organizér poskytuje prehľadný úložný priestor pre káble, pamäťové karty, návod na použitie a ďalšie drobné príslušenstvo. Zatváranie hlavného oddielu je riešené zipsom se dvoma jazdcami tak, aby sa pre zvýšenie zabezpečenia, mohla ich tiahla zaistiť zámkom na batožinu. Vďaka kontrastnej vnútornej podšívke je všetko vnútri puzdra dobre viditeľné. Farba: čierna Materiál: nylon/EVA Vonkajšie rozmery: 22,0 x 9,0 x 16,0 cm Vnútorné rozmery: 20,0 x 7,0 x 12,0 cm Hmotnosť: 0,24 kg Záruka: 25 rokov
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 26.5.2020
29,99 €
21,62 €
18,02 € bez DPH
Ušetríte
8,00 €
Case Logic Profesionálne puzdro pre akčnú kameru (čierna)
Robustní, ochranné pouzdro navržené tak, aby udrželo krok s Vaší dobrodružnou strakou. Hodí se pro GoPro, 3-way držák, dálkové ovládání, úchyty a příslušenství.

  • Kompatibilní s 1 akční kamerou, jako je GoPro, příslušenstvím velikosti až 3-way držáku, dálkového ovládání a dalšího příslušenství.
  • Ochrana kamery oddělením od příslušenství nastavitelnou, polstrovanou dělicí stěnou.
  • Kapsa na zip a síťované kapsy pro uložení příslušenství a doplňků.
  • Voděodolné DURABASE dno nabízí nejen ochranu ale i stabilitu od základu.
  • Organizér poskytuje přehledný úložný prostor pro kabely, paměťové karty, návod k obsluze a další drobné příslušenství.
  • Uzavírání hlavního oddílu je řešeno zipem se dvěma jezdci tak, aby se pro zvýšení zabezpečení, mohla jejich táhla zajistit zámkem na zavazadla.
  • Díky kontrastní vnitřní podšívce je vše uvnitř pouzdra dobře viditelné.

Barva: černá
Materiál: nylon/EVA
Vnější rozměry: 22,0 x 9,0 x 16,0 cm
Vnitřní rozměry: 20,0 x 7,0 x 12,0 cm
Hmotnost: 0,21 kg
Záruka: 25 let
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.
  • Žiadne dokumenty

Pridať komentár

  • Farba: čierna
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk
© Solidny obchod.sk, 2017