Thule Atmos X4 pouzdro na iPhone 6 Plus / 6s Plus (čierna)

Katalogový kód: TL-TAIE4125K
Prepracované ultra tenké puzdro, ktoré poskytuje výnimočnú úroveň ochrany proti nárazom a ktoré pred nárazom ochráni aj displej. Bikomponentný pevný materiál, prihlásený na patentovanie, po...núka mimoriadnu úroveň ochrany a pridáva iba minimum na objemu. Ochrana displeja StratoShield poskytuje päťkrát vyššiu ochranu proti nárazom (v porovnaní so samotným displejom). Ochrana displeja StratoShield chráni proti nárazu a poškrabaniu, zabraňuje odleskom a šmuhám spôsobenými prstami a súčasne zaručuje rýchle reakcie dotykového displeja. Testované pri páde z výšky 2 metrov: Rohy Shock-Stop a bikomponentný pevný materiál ponúkajú mimoriadnu úroveň ochrany. Štruktúra zadnej časti uľahčuje držanie. Kovové tlačidlá FunctionPlus pre ovládanie hlasitosti zlepšujú výkon Kompatibilné zo snímačom Touch ID™ Bezproblémový a pohodlný prístup k všetkým konektorom Farba: čierna Materiál: polykarbonát Vonkajšie rozmery: 8,6 x 1,2 x 16,3 cm Hmotnosť: 0,06 kg Záruka: 2 roky
Ďalšie informácie
Skladom
Môže byť u vás už 29.9.2020
39,95 €
15,72 €
13,10 € bez DPH
Ušetríte
24,00 €
Thule Atmos X4 pouzdro na iPhone 6 Plus / 6s Plus (čierna)
Propracované ultratenké pouzdro, které poskytuje výjimečnou úroveň ochrany proti nárazům a které před nárazem ochrání i displej.

  • Bikomponentní pevný materiál, přihlášený k patentování, nabízí mimořádnou úroveň ochrany a přidává jen minimum na objemu.
  • Ochrana displeje StratoShield poskytuje pětkrát vyšší ochranu proti nárazům (ve srovnání se samotným displejem).
  • Ochrana displeje StratoShield chrání proti nárazu a poškrábání, zabraňuje odleskům a šmouhám způsobenými prsty a současně zaručuje rychlé reakce dotykového displeje.
  • Testováno při pádu z výšky 2 metry: Rohy Shock-Stop a bikomponentní pevný materiál nabízejí mimořádnou úroveň ochrany.
  • Struktura zádové části usnadňuje uchopení.
  • Kovová tlačítka FunctionPlus pro ovládání hlasitosti zlepšují výkon
  • Kompatibilní se snímačem Touch ID™
  • Snadný a pohodlný přístup ke všem portům

Barva: černá
Materiál: polykarbonát
Vnější rozměry: 8,6 x 1,2 x 16,3 cm
Hmotnost: 0,06 kg
Záruka: 2 roky
There is no consumer connection point 'ProvidedStoreCard' on 'Untitled [4]'.

Pridať komentár

  • Farba: čierna
+420 650 101 202
info@solidny-obchod.sk
© Solidny obchod.sk, 2017